Paslaugos

Moksleiviams

Individualizuotos užsienio kalbų konsultacijos

Konsultacijos įvairaus amžiaus mokiniams mažose grupelėse, atsižvelgiant į mokinio pomėgius, atminties bei charakterio tipą. Individualizuotas spragų identifikavimas, žodyno plėtimas, kūrybinis rašymas, gramatikos praktika, oratorinių gebėjimų lavinimas.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Pasiruošimas egzaminams: VBE, IELTS, Sprachdiplom

Šie kursai skirti norintiems pasiruošti šiems egzaminams, pasiekti aukščiausių įvertinimų.

Pasiruošimas VBE  (valstybiniams brandos egzaminams), IELTS  (English Language Testing System) egzaminams ir Sprach diplomui yra labai daug darbo, kruopštumo ir nuoseklumo reikalaujantis procesas. Šių paruošiamųjų kursų tikslas yra ne tik pasiruošti egzaminams, bet ir pasiekti geriausių įmanomų rezultatų, aukščiausių įvertinimų. Atliekamos užduotys, kurių turinys labai panašus į egzaminų užduotis, taip pat atliekami papildomi pratimai, leidžiantys geriau suprasti užduočių klausimus ir reikalavimus, gilinti ir tvirtinti užsienio kalbos žinias.

Pasiruošimas vyksta pasirinktinai grupėse arba individualiai.

.

Daugiau informacijos apie VBE rasite ČIA

Daugiau informacijos apie IELTS rasite ČIA

*dėl informacijos apie pasiruošimą Sprach diplomui susisiekite:

+370 615 85050

+370 653 57773

studijos@emakademija.lt

SPEAK UP!

Mokymai, skirti įveikti kalbos barjerą, plėsti žodyną bei gilinti kalbinius įgūdžius.

Šios programos instruktoriai – anglakalbiai specialistai.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Anglų kalbos užsiėmimai pradinukams

Kviečiame jūsų vaikučius į interaktyvią ir žaismingą anglų kalbos kursų programą. Ji skirta lavinti komunikacinius gebėjimus, per žaidimus, dainas, pasakojimus ir kūrybines užduotis lavinamas kalbos suvokimas ir laisvas šnekėjimas.

Mūsų užsiėmimuose:
√lavinama vaikų šnekamoji anglų kalba
√mokomasi per žaidimus ir interaktyvias praktikas
√profesionalūs instruktoriai užtikrins individualų dėmesį kiekvienam vaikui
√užsiėmimai parengti pagal vaikų amžių
√itin mažos 4-6 vaikų grupės, kurios skatina kūrybiškumą

Daugiau informacijos rasite ČIA

Suaugusiems:

Dinner Club

Mūsų didžiausia aistra – gyvas, nemonotoniškas bendravimas. Tad neretai organizuojame vakarienes ar pietus, kur dalyvauja EM Kalbų Akademijos studentai bei mokytojai. Tam tikru periodiškumu dalyviai keičiasi vietomis ir tiesiog smagiai bendrauja tarpusavyje.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Įvairių užsienio kalbų kursai

Anglų, vokiečių, rusų, italų, ispanų, prancūzų ir kitų kalbų kursai mažose grupelėse arba one-to-one. Kursų metu tobulinamos komunikacinės bei tarpkultūrinės kompetencijos, suteikiančios galimybę sėkmingai vartoti užsienio kalbą kaip bendravimo priemonę įvairiose asmeninio ir viešojo gyvenimo situacijose: keistis informacija, idėjomis, nuomonėmis, patirtimi.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems

Intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems (48 ak. val.)

Kursai organizuojami taip, kad jų dalyviai turėtų kuo daugiau galimybių bendrauti angliškai, todėl du užsiėmimus per savaitę veda pagrindinis mokytojas, kalbantis lietuviškai, o trečias kalbos praktikos užsiėmimas vyksta su anglakalbiu mūsų akademijos instruktoriumi. Tokiu būdu, kas savaitę kursuose dalyvauja beveik visi mūsų komandos anglakalbiai nariai.

Daugiau informacijos rasite ČIA

EASY STYLE anglų kalbos kursai suaugusiems

Jei nesinori sėdėti prie vadovėlių ar gramatikos lentelių bei jaučiate, kad visai neblogai suprantate angliškai, tačiau patiems kalbėti nedrąsu arba jeigu teko mokytis anksčiau, tačiau per ilgą laiką daugelis dalykų užsimiršo – šie kursai skirti būtent Jums. Kviečiame Jus leistis į kalbos tobulinimo kelionę kartu su bendraminčiais „Easy“ stiliumi.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Verslui

Anglų kalba verslui

Anglų kalbos kursai skirti profesinės kalbos įgūdžiams lavinti.

Tenka dažnai bendrauti su užsienio klientais? Jūs ar Jūsų kolektyvas norėtų pagilinti profesinės užsienio kalbos žinias? Šie kursai skirti įmonėms ir jų darbuotojams, kurie nori pagilinti profesinės užsienio kalbos žinias. Kursų metu lavinamos keturios pagrindinės kalbinės kompetencijos – kalbėjimas, gramatinių įgūdžių lavinimas, klausymas ir šnekamoji kalba. Kursų kryptis pritaikoma prie profesijos, galimas darbas individualiai arba grupėse, taip pat galimos ir grupinės įgūdžių atnaujinimo paskaitos, grupiniai seminarai.

Profesinė šnekamoji kalba

Profesinės šnekamosios kalbos kursai – tai puiki galimybė lavinti užsienio kalbos įgūdžius, kurie bus naudingi siekiant tarptautinės karjeros, bendraujant su užsienio klientais ir kitais Jūsų srities profesionalais lankantis konferencijose svetur. Šiuose kursuose didžiausias dėmesys skiriamas verbalinių įgūdžių lavinimui. Taip pat užsiėmimų metu didelis dėmesys skiriamas grupiniam darbui, diskusijoms su dėstytoju ir kitais studijuojančiaisiais.

Anglų kalbos klubas

Tikriausiai retas žmogus galėtų pasigirti nejaučiantis auditorijos ar viešojo kalbėjimo baimės, o ypač anglų kalba, kai lyg tyčia pasimiršta visi išmokti angliški žodžiai. Kaip atsikratyti drebančių rankų, trūkinėjančio balso, mikčiojimo ir kitų kalbėjimo sunkumų?

Mes žinome, kad išmokti kalbėti viešai gali kiekvienas ir tą mes darome susirinkę į anglų kalbos klubą „Klaipėda Elite English Speakers Club“. Tai interaktyvių ciklinių paskaitų vieta, skirta tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui anglų kalba, kurias veda įvairių patirčių turintys lektoriai. Ateik ir pamatyk save kitokį!

Jeigu norite dalyvauti „Klaipėda Elite English Speakers Club“ susitikimuose, skambinkite telefonu ir mes jums suteiksime informaciją apie artimiausias susitikimų datas.

 

Susisiekite su mumis!

+370 615 85050

+370 653 57773

studijos@emakademija.lt