Paslaugos

Moksleiviams

Kalbų kursai ir korepetavimas moksleiviams

Korepetuojami dalykai – matematika, lietuvių kalba, užsienio kalbos pasirinktinai, biologija, chemija, fizika.

Individualios kalbų pamokos dirbant kartu su dėstytoju orientuojantis į studijuojančiojo tikslus.

Daugiau:

Korepetuojami dalykai – matematika, lietuvių kalba, užsienio kalbos pasirinktinai, biologija, chemija, fizika.
Darbas su dėstytoju iš anksto nustatytu laiku, ruošiasi pamokoms sudarius individualų mokymosi planą. Korepetavimo programa suderinama su besimokančiojo poreikiais, identifikuojamos esamos žinių spragos, kurios edukacijos eigoje užpildomos dėstytojui parinkus geriausią, prie individualaus mokymosi stiliaus pritaikytą medžiagą ir mokymosi metodologiją.

Pamokų laikas derinamas individualiai kartu su dėstytoju.

Pasiruošimas egzaminams: VBE, IELTS

Šie kursai skirti norintiems pasiruošti šiems egzaminams, pasiekti aukščiausių įvertinimų.

Daugiau:

Pasiruošimas VBE – valstybiniams brandos egzaminams ir/arba IELTS – English Language Testing System egzaminams yra labai daug darbo, kruopštumo ir nuoseklumo reikalaujantis procesas. Šių paruošiamųjų kursų tikslas yra ne tik pasiruošti egzaminams, bet ir pasiekti geriausių įmanomų rezultatų, aukščiausių įvertinimų. Atliekamos užduotys, kurių turinys labai panašus į egzaminų užduotis, taip pat atliekami papildomi pratimai, leidžiantys geriau suprasti užduočių klausimus ir reikalavimus, gilinti ir tvirtinti užsienio kalbos žinias.

Pasiruošimas vyksta pasirinktinai grupėse arba individualiai.

Pasiruošimas anglų bei rusų kalbų valstybiniams brandos egzaminams

Puikus pasirinkimas norintiems pasiruošti egzaminams. Intensyvūs kursai, užduotys panašios į egzaminuose esančias užduotis. Praktika žodžiu, raštu ir klausantis.

Daugiau:

Pagrindinė šių kursų užduotis – paruošti studijuojančiuosius valstybiniams anglų kalbos ir rusų kalbos egzaminams. Kursų metu parenkama mokymosi medžiaga, kurios sandara primena egzamine esančias užduotis, mokomasi suprasti užduočių klausimus, gilinamasi į reikalavimus su tikslu surinkti maksimalų balų skaičių valstybinių egzaminų metu. Atliekami ir papildomi pratimai raštu, žodžiu ir klausantis, užduodami ir tikrinami namų darbai, diskutuojama turimais klausimais, identifikuojamos ir parinkus tinkamą medžiagą užpildomos žinių spragos.

Suaugusiems:

Šnekamosios kalbos kursai

Šnekamosios kalbos kursai – tai atviros durys į neribotas bendravimo galimybes. Puiki galimybė atrasti savyje drąsos, suprasti, kad tik klystant ir darant klaidas įvaldome kalbą ir jos subtilybes. Šiuose kursuose didžiausias dėmesys skiriamas verbalinių įgūdžių lavinimui. Taip pat užsiėmimų metu didelis dėmesys skiriamas grupiniam darbui, diskusijoms su dėstytoju ir kitais studentais. Šnekamosios kalbos kursai puikus sprendimas planuojantiems keliauti ir norintiems užsienyje bendrauti vietine kalba, taip pat tai puikus pirmasis žingsnis savimi ir savo kalbos įgūdžiais mažiau pasitikintiems žmonėms pradėti bendrauti užsienio kalba.

Bendrinės kalbos kursai

Bendrinės kalbos kursai, skirti norintiems praplėsti turimas kalbos žinias ar prisiminti seniai naudotus kalbos įgūdžius, juos lavinti.

Šiuose kursuose susipažinsime su kalbos pagrindais, dėstytojas supažindins au bendrinė kalba vartojama literatūroje, žiniasklaidoje, buityje, kaip ją suprasti ir interpretuoti. Kursų metu didžiausias dėmesys skiramas lavinti pagrindinius gramatinius įgūdžius reikalingus sklandžiam bendravimui, bus atliekama daugybė praktinių šnekamosios kalbos lavinimo pratimų.

Individualūs kalbų kursai

Individualūs kalbų kursai dirbant kartu su dėstytoju iš anksto suderintu laiku. Orientacija į individualius mokymosi poreikius ir tikslus.

Daugiau:

Šių kursų metu studentas dirba su dėstytoju individualiai. Dėstytojas nustato kalbos lygį, pagal kurį pritaiko užduotis leidžiančias studentui tobulėti ir užpildyti esamas žinių spragas. Lavinami 4 kalbinės kompetencijos –  klausymas, rašymas, gramatika ir kalbėjimas. Dėstytojas taip pat padeda atlikti skirtas užduotis, padeda geriau jas suprasti, įsigilinti į dėstomąją medžiagą. Galimi ir profesinės kalbos lavinimo įgūdžių kursai, skirti sustiprinti darbe naudojamos užsienio kalbos žinias, praplėsti žodyną, šnekamosios kalbos įgūdžius.

Trumpalaikės ir ilgalaikės kalbos mokymo programos

Kalbų mokymasis pagal sudarytas ilgalaikes ir trumpalaikes programas grupėse.

Daugiau:

Tai kalbų kursai pagal specialias trumpalaikes arba ilgalaikes mokymosi programas, sudarytas dėstytojo pagal individualius studento poreikius ir pageidavimus. Mokymasis vyksta pagal sudarytą planą atliekant įvairias kalbėjimo, gramatikos, klausymo įgūdžių lavinimo užduotis, taip pat galima pagalba ruošiantis profesinės kalbos įgūdžių plėtrai.

Verslui

Anglų kalba verslui

Anglų kalbos kursai skirti profesinės kalbos įgūdžiams lavinti.

Tenka dažnai bendrauti su užsienio klientais? Jūs ar Jūsų kolektyvas norėtų pagilinti profesinės užsienio kalbos žinias? Šie kursai skirti įmonėms ir jų darbuotojams, kurie nori pagilinti profesinės užsienio kalbos žinias. Kursų metu lavinamos keturios pagrindinės kalbinės konpetencijos – kalbėjimas, gramatinių įgūdžių lavinimas, klausymas ir šnekamoji kalba. Kurų kryptis pritaikoma prie profesijos, galimas darbas individualiai arba grupėse, taip pat galimos ir grupinės įgūdžių atnaujinimo paskaitos, grupiniai seminarai.

Profesinė šnekamoji kalba

Profesinės šnekamosios kalbos kursai – tai puiki galimybė lavinti užsienio kalbos įgūdžius, kurie bus naudingi siekiant tarptautinės karjeros, bendraujant su užsienio klientais ir kitais Jūsų srities profesionalais lankantis konferencijose svetus. Šiuose kursuose didžiausias dėmesys skiriamas verbalinių įgūdžių lavinimui. Taip pat užsiėmimų metu didelis dėmesys skiriamas grupiniam darbui, diskusijoms su dėstytoju ir kitais studijuojančiaisiais.

Anglų kalbos klubas

Tikriausiai retas žmogus galėtų pasigirti nejaučiantis auditorijos ar viešojo kalbėjimo baimės, o ypač anglų kalba, kai lyg tyčia pasimiršta visi išmokti angliški žodžiai. Kaip atsikratyti drebančių rankų, trūkinėjančio balso, mikčiojimo ir kitų kalbėjimo sunkumų?

Mes žinome, kad išmokti kalbėti viešai gali kiekvienas ir tą mes darysime susirinkę į anglų kalbos klubą „Klaipėda Elite English Speakers Club“. Tai interaktyvių ciklinių paskaitų vieta, skirta tiek asmeniniam, tiek profesiniam tobulėjimui anglų kalba, kurias ves įvairių patirčių turintys lektoriai. Ateik ir pamatyk save kitokį.

Paskaitos startuoja jau rugsėjo 5 dieną su pirmąja paskaita „Break Through Your Speaking Barrier“.
Paskaitoje visi dalyviai (ir tu) dalinsis savo įspūdžiais, o savitarpio pagalba grįstas mokymas tau neleis bijoti aplinkinių vertinimo. Čia susirasi draugų, kolegų, kurie mokysis iš tavęs, kaip ir tu iš jų.

Apie lektorių.
Klaipėdoje gidu dirbantis, psichologas ir viešosios kalbos įgūdžių nestokojantis lektorius Antanas Jonaitis. Daugybę paskaitų mokyklose skaitęs ir suaugusiųjų švietimu užsiimantis lektorius išmokys viešios kalbos įgūdžių ir pasitikėjimo savimi. 22 metų teatre patirtį turintis Antanas mokys įdomiu, paprastu ir visiems suprantamu budu.

Data: Rugsėjo 5 d, 18 val.
Vieta: Nesė renginių salė, IV a. Turgaus g. 1, Klaipėda
Trukmė: 1,5 val
Renginio kaina: 15 eur.
Organizuoja: EM Kalbų Akademija

Registracija ir daugiau informacijos tel.: +370 61585050.

—- EN —-

Not many of us could say they have no fear of public speaking, particularly in English, when all learnt English words are as if deliberately forgotten. How to get rid of shivering hands, cracking voice, stuttering and other speaking difficulties?

We know that anyone can learn to speak publicly, and we will do that by meeting at „Klaipėda Elite English Speakers Club“. It is an interactive cycle of lectures for personal as well as professional development in English, led by experienced lecturers. Come and see yourself from different perspective.

„Klaipėda Elite English Speakers Club“ starts a new season on 5 September with the first lecture „Break Through Your Speaking Barrier”.
During the lecture, all participants will share their impressions, and mutual assistance-based training will keep you away from being afraid of others around you. Here you will find friends, colleagues and an opportunity to learn from each other.

About the lecturer.
Working as a tour guide in Klaipėda, Antanas Jonaitis is a psychologist and a lecturer who does not lack public speaking skills. After giving numerous lectures in schools and having taught adult education, the lecturer will teach you public speaking skills and self-confidence. Antanas, who has considerable experience in theater, will teach in a fun, simple, and understandable way.

Date: 5 September
Time: 6.00 – 7.30 p.m.
Venue: Nese Event Hall, 4th floor Turgus str. 1, Klaipėda
Duration: 1.5 hours
Participation fee: 15 EUR
Organised by: EM Language Academy

For further information and registration please contact: +370 61585050.