Apie mus

Kalbos ir patirtys

Ar jums kada teko patirti jausmą, kai įveikus kokį nors išbandymą užplūsta pasididžiavimas savimi? O ar prisimenate tą potyrį, kai žūtbūt reikėjo ką nors pasakyti užsienio kalba, bet žodžiai strigo gerklėje? Tokie jausmai neatskiriami nuo naujos kalbos mokymosi – pokyčio gyvenime. Itin dažnai mokymasis asocijuojasi su tuo, kas nemalonu, bet būtina. O jeigu prieš pasiryždami mokytis užsienio kalbos jūs jau tikrai žinotumėte, kad pamokos bus tokios, kuriose net ir droviausieji jaučiasi jaukiai ir nebijo suklysti? Jei žinotumėte, kad mokytojas nuoširdžiai džiaugsis, kai kiekvienas mokinys pamažu augs ne tik išmoktų žodžių skaičiumi, bet ir daug labiau pasitikės savimi? Ar tuomet tvirtesniu žingsniu žengtumėte pro kalbų mokyklos duris?

Kalbos ir EM Kalbų Akademija

Kalbos kursai ir kaip išmokti kalbą – internete kasdien šiuos žodžius į Google paieškos langelį įrašo itin daug žmonių. Nežinia, kiek iš jų ten randa atsakymus ir kiek iš jų nusprendžia mokytis kalbos. Tikrai žinau, kad šiam pokyčiui ryžtis nelengva. Dažnai girdime, kad mokėti užsienio kalbą yra jau ne tik gero išsilavinimo rodiklis, bet būtinybė, o ir mokslininkai teigia, kad besimokant naujų kalbų intensyviau treniruojamos žmogaus smegenys.

Mintis apie kalbų mokyklą man ilgai nedavė ramybės, brendo ne vieną dieną, kol galiausiai buvo įgyvendinta. EM Kalbų Akademijos tikslas yra ne tik perteikti teoriją, bet įgalinti žmogų su laisve ir pasimėgavimu reikšti mintis. Vinstonas Čerčilis yra pasakęs, kad norint uždegti, visų pirma pats turi degti tuo jausmu. Jau 10 metų esu anglų kalbos mokytoja ir stengiuosi vadovautis šia mintimi kiekvieną dieną, o mokiniai džiaugiasi juose pažadintu noru mokytis kalbos.

„If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his language, that goes to his heart“ – taip kalbėjo vienas žymiausių žmonių – Nelsonas Mandela. EM Kalbų Akademijos komandos misija yra dirbti taip, kad žmonės suprastų ir patys patirtų, kokias galimybes atveria užsienio kalbos.

Jei sunku nušluostyti dulkes nuo kalbos, taip ir likusios mokyklos suole, arba norite praverti duris į dar nepažintą kalbą – už EM Kalbų Akademijos durų slenksčio, Klaipėdos senamiesčio širdyje, laukia tie, kurie dalijasi savo žiniomis ir patirtimi tam, kad augtų kiti.